O MARCE

Manufaktura Maurice Lacroix postawiła sobie jasny cel – łącząc to, co najlepsze w tradycyjnej sztuce zegarmistrzowskiej z innowacyjnymi komplikacjami i współczesnym designem tworzyć wyjątkowe zegarki. Filozofia marki koncentruje się wokół poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinach, w których wydawałoby się, że wszystko zostało już odkryte. Przełamywanie barier technologicznych i mentalnych, to cecha wyróżniająca Maurice Lacroix spośród innych marek, a rzeczywiste osiągnięcia (własne mechanizmy i opatentowane rozwiązania) plasują firmę w gronie najlepszych manufaktur na świecie.

Wśród kolekcji Maurice Lacroix największym uznaniem cieszą się linie Masterpiece i PONTOS. Nawiązują one do najlepszych tradycji zegarmistrzowskiego rzemiosła, łącząc w sobie precyzję i niezawodność. Co roku manufaktura prezentuje nowe, techniczne rozwiązania uzupełnione nowoczesnym wzornictwem. To dzięki takim firmom jak Maurice Lacroix Szwajcaria może być nazywana krajem mistrzów zegarmistrzostwa.

MAURICE LACROIX W LICZBACH

2500

SALONÓW SPRZEDAŻY

Na całym świecie
Odkryj nasze punkty sprzedaży
.
.
.

14

MANUFAKTUROWYCH MECHANIZMÓW

Firma Maurice Lacroix z charakterystyczną dla siebie precyzją tworzy mechaniczne czasomierze. Każdy mechanizm to efekt pracy ludzkiego geniuszu i złożonej linii produkcyjnej.

1

IDEA

Rozwój innowacyjnych komplikacji i mechanizmów, nowoczesny styl oraz zamiłowanie do szczegółu i doskonałości.

point_sale_round

ml106_2

zegarek

MANUFAKTURA & MECHANIZMY

MANUFAKTURA MAURICE LACROIX PROJEKTUJE I TWORZY SWOJE MECHANIZMY WE WŁASNYCH WARSZTATACH W SAIGNELEGIER