Home / nowosci / MAURICE LACROIX PREZENTUJE NOWY VINTAGE LOOK ZEGARKA ELIROS

MAURICE LACROIX PREZENTUJE NOWY VINTAGE LOOK ZEGARKA ELIROS

Maurice Lacroix ma zaszczyt ogłosić premierę dwóch nowych wersji kultowego już zegarka Eliros – model z datownikiem oraz chronograf. Nowe wersje linii Eliros wyposażone są w eleganckie, ręcznie szczotkowane tarcze. Każda jest więc unikalna, ze względu na wysoki stopień indywidualności. Zgodnie ze standardami wszystkich zegarków Maurice Lacroix, te dwa nowe modele łączą szwajcarskie rzemiosło z kultowym wzornictwem, wciąż jednak pozostając w przystępnej cenie.

Każdy lubi być postrzeganym jako indywidualna i unikalna jednostka. Przez wiele lat marki luksusowe utwierdzają się w tym przekonaniu, oferując personalizowane kreacje, które zapewniają wyższy stopień wyłączności i unikalności. Niestety, taki indywidualizm wiąże się z wyższymi kosztami. Przynajmniej tak było do dzisiaj.

Maurice Lacroix, luksusowa marka zegarków szwajcarskich, utożsamiana z wysoką jakością i wartością wytwarzanych produktów, z przyjemnością przedstawia dwie nowe wersje zegarka Eliros, każda wyposażona w unikalną tarczę. Zegarek jest dostępny w wydaniu z datownikiem „Date” oraz chronografem „Chronograph”. Oba spełnią pragnienia każdego stylowego użytkownika.

ELIROS DATE

Nowy zegarek Eliros Date zaprezentował ciemno szarą tarczę, ręcznie szczotkowaną. Taka obróbka powierzchni oznacza, że nie ma i nie będzie dwóch identycznych tarcz, czego rezultatem jest wysoki stopień elitaryzmu. Dodatkowo, szary odcień tarczy zadziwia wyrafinowaniem i nadaje jej “retro” wygląd. Koperta, wskazówki i indeksy godzinowe zostały pokryte powłoką 4N PVD, nasycając zegarek ciepłą, a zarazem elegancką stylistyką 40 milimetrowa koperta została uszlachetniona kombinacją polerowanych i szczotkowanych powierzchni, nadając zegarkowi niezwykle wystawny charakter. Eliros Date jest wyposażony w wysoce precyzyjny mechanizm kwarcowy, który wymaga minimalnej ilości uwagi, czyniąc zegarek idealnym do codziennego użytkowania. Brązowy pasek ze stylizowanej skóry cielęcej idealnie dopełnia tą szykowną kombinację.

ELIROS CHRONOGRAPH

Zegarek Eliros Chronograph jest wyposażony w ręcznie szczotkowaną, szarą tarczę. Po raz kolejny, taka obróbka powierzchni sprawia, że mamy pewność, że każdy egzemplarz posiada unikalny wygląd. Podczas gdy Date jest bardzo elegancki, Chronograph to zegarek bardziej casualowy. Sercem tego modelu jest wysoce precyzyjny mechanizm kwarcowy, idealny do mierzenia upływu czasu, kiedy sekundy naprawdę mają znaczenie. Podobnie jak w jego bliźniaczej wersji – Eliros Date – ten chronograf posiada kopertę o średnicy 40 milimetrów i powleczone powłoką 4N PVD kopertę, wskazówki i indeksy godzinowe.

WYRAŹ SIEBIE

Po raz kolejny Maurice Lacroix zwraca uwagę na to, że potencjalni użytkownicy chcą wyrażać siebie poprzez swój własny, indywidualny styl. Innowacyjny system EasyChange pozwala łatwo i szybko wymienić pasek na alternatywny, tym samym jeszcze bardziej personalizując zegarek. Maurice Lacroix to marka dumna ze swoich unikalnych projektów i legendarnego już, szwajcarskiego rzemiosła. Z tego właśnie powodu na paskach i tarczach zegarków umieszczane jest zminimalizowane logo – M.