SERWIS

PONIEWAŻ DOBRY ZEGAREK ZASŁUGUJE NA SOLIDNY SERWIS, NASZE WYSOKIE STANDARDY GWARANTUJĄ PROFESJONALNĄ USŁUGĘ I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA.

FAQ CZYLI CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

CZY ORYGINALNE ZEGARKI MAURICE LACROIX SĄ SPRZEDAWANE PRZEZ INTERNET?

Prowadzimy sprzedaż zegarków marki Maurice Lacroix tylko za pośrednictwem wyselekcjonowanych salonów sprzedaży. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsce zakupu zegarka i upewnić się, że dany sprzedawca posiada autoryzację producenta. Zakup zegarka Maurice Lacroix od nieautoryzowanego sprzedawcy następuje na własne ryzyko, co skutkować może zakupem podrobionego produktu, niepełnej wartości lub wcześniej skradzionego.

WYMIANA BATERII

W przypadku zegarków Maurice Lacroix z mechanizmem kwarcowym, nie czekają na Państwa żadne przykre niespodzianki. Zegarek nie zatrzyma się nagle. Jeżeli bateria będzie na wyczerpaniu, w większości modeli będzie to zasygnalizowane przeskakiwaniem małej wskazówki co 4 sekundy nawet przez kilka dni (wskaźnik end-of-life). Jest to wyraźny znak, że baterię należy jak najszybciej wymienić w autoryzowanym punkcie serwisowym.

SERWISOWANIE MECHANIZMÓW MANUFAKTUROWYCH

Nasi wykwalifikowani zegarmistrzowie dbają o to, aby mechanizm zegarka był utrzymany w jak najlepszym stanie. Każdy przegląd wiąże się z wieloma skomplikowanymi czynnościami. Czasomierz jest rozkładany na części i czyszczony. Mechanizm jest na nowo oliwiony i regulowany, wymieniane są też uszczelki. Ostatnią czynnością wykonywaną przez zegarmistrza jest odświeżenie koperty.

KONSERWACJA

Należy przykładać szczególną uwagę do pielęgnacji części zewnętrznej zegarka. Regularne oczyszczanie go z pyłków i zabrudzeń za pomocą materiałowej szmatki jest obowiązkowe. By dłużej utrzymać nienaganny wygląd metalowej czy złotej bransolety, należy oddać zegarek do autoryzowanego serwisu, do odświeżenia. Jeżeli zdecydują się Państwo na model ze skórzanym paskiem, należy pamiętać, że firma Maurice Lacroix używa jedynie oryginalnej skóry, która nie powinna być poddawana kontaktowi z wodą. Przy zastosowaniu tych kilku wskazówek piękno czasomierzy Maurice Lacroix może trwać niezmiennie przez wiele lat.

WYŚLIJ PYTANIE DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Centrum serwisowe w Polsce

RAY CENTER TRADING SP. J.

Dereniowa 2 Lok 28
02-776 Warszawa, Poland
tel. 22 868 04 25